28 септември 2021 г.

2 октомври 2021 - Световен ден на картичкоправенето СПИСЪКЪТ

Благодаря на всички, които се включиха в размяната по повод 2 октомври Международният ден на картичкоправенето.

Ето списъкът на участниците: Маги Димитрова bebe6imi4i@abv.bg
Irena Stefanova https://www.facebook.com/irena.stefanova.35
Nikolina Garcheva garcheva@abv.bg
Milena Nikolova https://www.facebook.com/profile.php?id=100023825683515
Silviq Ivanova Cvetanova https://www.facebook.com/silviq.i.cvetanova
Sonya Bodzhakova https://www.facebook.com/Sonchitta
Stefka Beshkovska https://www.facebook.com/stefka.beshkovska
Валентина Рускова   https://www.facebook.com/vallentina
Stefka Pashova pashovastefka@gmail.com
Victoria Georgieva https://www.facebook.com/victoria.kisyova
Valentina Koleva Dimitrova https://www.facebook.com/valentinakoleva.dimitrova
Анелия Мечкарска https://www.facebook.com/profile.php?id=1164985370 
Галина Костова https://www.facebook.com/galkakostova
Радина Илиева https://www.facebook.com/profile.php?id=100007780891749 
Маргарита Маринова magitmarinova@gmail.com
Мария Танчева https://www.facebook.com/maria.tancheva.967
Румяна Дечева https://www.facebook.com/Rumilina.Art/ 
Daniela Mitkova https://www.facebook.com/daniela.mitkova.3
Светлана Николова diamond@dir.bg
Elena Tzenova-Yurukova https://www.facebook.com/etzenova
Десислава Жейнова https://www.facebook.com/desislava.zhejnova/
 Първият изпраща на втория, втория на третия и т.н. Последният изпраща на първия.
Моля всеки, който получи картичката си да качи нейна снимка в албума създаден е специално за събиране на картичките от тази размяна в групата Картичкофурийски игри и размени във Фейсбук.

Ако имате някакви проблеми да се свържете с другарчето си в размяната можете да ми пишете на мейла на Картичкофурии cardsaddicted@gmail.com или във фейсбук Desislava Zhejnova. Ще помогна с каквото мога.

Използваното изображение е от сайта https://stayhappening.com

Няма коментари: